Anděl na drátě

Všichni stárneme, každého jednou dostihne čas, kdy si postupným zhoršováním zdravotního stavu může přivodit pád či zranění v důsledku náhlé slabosti či kolapsu. Zůstaneme pak odkázáni na pomoci druhých.

Non-stop pomoc v krizových situacích

Služba tísňové a asistenční péče „Anděla na drátě“ umožňuje osamělým seniorům vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se senior dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“

SOUČÁSTÍ SLUŽBY JE TAKÉ:

  • Linka důvěry a bezpečí pro seniory - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • Poradna pro seniory – sociální poradenství, pomoc před podvodnými a nekalými praktikami podomních prodejců, pomoc při řešení problémů v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následnou kontrolou kvality a ceny služby.

Nákupem na Nákupko.cz umožníte poskytování  sociálních služeb asistenční a tísňové péče „Anděl na drátě“ konkrétním seniorům či osobám se zdravotním handicapem - viz. www.andelnadrate.cz. 

PROČ NAKUPOVAT KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY, ČISTÍCÍ A ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY U NÁS?


1. NESTOJÍ VÁS TO NIC NAVÍC, MŮŽETE JENOM UŠETŘIT´ - zboží Vám dodáme za lepší ceny než za jaké je odebíráte u stávajících dodavatelů. Rádi Vám zpracujeme konkurenční nabídku s výhodnějšími cenami, než za které realizujete předmětné nákupy nyní.

2. POŘÍDÍTE SLUŽBU „ANDĚL NA DRÁTĚ“ konkrétnímu SENIOROVI na dané období. Z objemu uskutečněných nákupů připadne 5% na zakoupení zařízení a služby Anděl na drátě dle této tabulky:

Komunikační zařízeníAsistenční a tísňové péče
včetně zařízení s DPH
Hodinky eWatch nebo Přívěšek
eSafe s nabíjecím stojánkem
1 měs.3 měs.6 měs.12 měs.
2 960 Kč3 720 Kč4 860 Kč6 990 Kč

Při odběru zboží v celkovém objemu cca 100 tis. Kč tak pořídíte službu tísňové péče včetně komunikačního zařízení jednomu seniorovi na období 6-ti měsíců

VAŠE PODPORA JE ADRESNÁ A NENÍ ANONYMNÍ  

Každý obchodní partner zná jméno konkrétního seniora, kterému jeho nákupy umožnily služby využívat. Tento senior také ví, jaké osobě či subjektu může poděkovat.   

Každý odběratel bude uveden v katalogu společensky odpovědných firem a sponzorů na webových stránkách „Anděl na drátě“.  
Službu můžete poskytnou i formou dárkového poukazu.

3. SPLNÍTE SI ZÁKONNOU POVINNOST V ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.  

Na veškeré dodávky Vám poskytneme náhradní plnění. Zaměstnáváme 90 % osob se zdravotním postižením, náhradní plnění tak máte přímo od dodavatele – zaměstnavatele OZP.
Tuto povinnost si tak splníte přesně dle regulí zákona – tedy přímo od „chráněné dílny“. Vyhnete se tak stále více kritizované „přefakturaci“ , kdy dodavatel nezaměstnává OZP, ale zboří  přefakturuje s Náhradním plněním přes jiné „chráněné dílny. To je typický způsob obcházení zákona a jako takový bude od letošního roku podléhat zvýšené kontrole státních orgánů.