Časté dotazy

Co je Nákupko.cz?

Nákupní galerie NÁKUPKO.CZ

Nákupko.cz – ověřené náhradní plnění

Nákupní galerie Nákupko.cz  vznikla jako služba pro pohodlný nákup  širokého, universálně používaného sortimetu produktů,  který potřebují a musí nakupovat prakticky všechny firmy a instituce bez ohledu (napříč) na obory podnikání a předměty jejich činnosti. 

Odběrem produktů přes nákupní galerii Nákupko.cz s poskytnutým náhradním plněním si zaměstnavatelé  plní svou povinnost zaměstnávat zákonem stanovený počet osob se zdravotním postižením.

Základem je katalog širokého sortimentu zboží  od ověřených internetových obchodů a chráněných dílen, na které garantujeme  poskytované  náhradní plnění.  Zboží, které je zobrazenno  na  e-shopu Nákupko.cz  je porovnáváno a vybráno dle parametrů nejnižší ceny, skladové dostupnosti  a referencí  od mnoha dodavatelů.

Zákazník tak má tak jistotu, že nakupuje za aktuálně nejvýhodnější ceny na trhu a zároveň  že mu bude náhradní plnění opravdu poskytnuto v požadovaném rozsahu a při splnění všech zákonných podmínek.

Vyhledávání

V levé části eshopu se nachází hlavní kategorie eshopu s počtem produktů podléhajících jednotlivým kategoriím. Po rozkliknutí kategorie se dostáváte hlouběji do struktury a zpřesňujete tím vyhledávací kritéria. Každá podkategorie dále obsahuje nad výpisem produktů další zpřesňující kritéria, kterými se můžete dostat až k požadovanému produktu.

Produkt můžete také vyhledat pomocí fulltextového vyhledávače v horní části webových stránek, pokud začnete psát, při minimálním počtu 3 znaků se vám zobrazí našeptávač, který vám může pomoci s vyhledáváním. Po stisknutí tlačítka hledat se vám zobrazí výpis produktů řazený dle relevance k hledanému slovu/názvu.

Pro vyhledávání můžete také použít mapu webu, která obsahuje základní strukturu webových stránek.

Pro lepší orientaci na webu je v každé podsekci drobečková navigace, která obsahuje vždy odkazy na sekci/kategorii výše.

Zákaznické účty

Co je moje náhradní plnění ?

Informace potřebné pro nákup v režimu NP. Roční požadovaný objem NP, smluvní rezervované NP, vyčerpané NP již realizovaným  nákupem produktů na NAKUPKO.CZ.

Jak změnit kontaktní údaje, e-mail, uživatelské jméno nebo heslo?

Kontaktní údaje včetně hesla lze změnit v sekci Moje NÁKUPKO > Můj profil. Pokud chcete změnit Vaše uživatelské jméno, e-mail nebo jste se registrovali prostřednictvím sociální sítě a chcete nyní změnit Vaše heslo, kontaktujte prosím technickou podporu.

Ceny a náhradní plnění

Jak postupovat, chcete-li odebírat zboží v režimu náhradního plnění ?

  • Proveďte registraci Vaší firmy v sekci  „CO JE NÁHRADNÍ PLNĚNÍ“ - „Moje NÁKUPKO“ – „Můj profil“
  • Zapište, nebo nám sdělte potřebnou výši náhradního plnění. Tuto informaci nám zašlete na e-mail obchod@nakupko.cz nebo ji zadejte do fomuláře v sekci Moje náhradní plnění.
  • Sjednání objednávky. Na základě Vaší informace o výši požadovaného plnění Vás kontaktujeme. Ověříme veškeré Vámi zadané informace a po potvrzení registrace a zaslání přihlašovacích údajů se můžete  přihlášení se do sekce Náhradního plnění a realizovat již veškeré nákupy Náhradním plněním.

Možnosti poskytování náhradního plnění na produkty zakoupené na e-shopech NÁKUPKO.CZ nejsou neomezené.  Proto prosím kontaktujte co nejdříve naše obchodní oddělení a sjednejte s námi objem požadovaného náhradního plnění pro aktuální rok. Pokud tak učiníte co nejdříve, výrazně zvýšíte pravděpodobnost maximálního uspokojení vašich potřeb „náhradního plnění“ v daném roce a snížíte tak riziko možného odvodu do státního rozpočtu.

Ceny a zákaznické skupiny

Základní ceny zobrazené v jednotlivých e-shopech Nákupní galerie jsou obvykle nastaveny pro zákazníky nakupující BEZ NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ. Pokud chcete nakupovat v režimu náhradního plnění, máte možnost zadat tuto volbu ve formuláři při registraci (nebo při nákupu bez registrace) před odesláním objednávky v sekci "Fakturační údaje".

Běžné objednávky NEJSOU automaticky realizovány s náhradním plněním! Máte-li zájem nakupovat v režimu náhradního plnění, zvolte tuto možnost při první objednávce během registrace, v kroku fakturační údaje. Pracovníci našeho obchodního oddělení Vás následně kontaktují a domluví s Vámi konkrétní podmínky, předpokládaný objem náhradního plnění pro daný rok a nastaví Vám zákaznickou skupinu pro nákup
s náhradním plněním. Po přihlášení se do této sekce se Vám již budou zobrazovat ceny s náhradním plněním a veškeré další objednávky a faktury budou automaticky v režimu náhradního plnění. Pokud máte další dotazy kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Pokud chcete nakupovat bez náhradního plnění, nebudete se přihlašovat do rozhraní zákaznické skupiny s náhradním plněním, ale provedete nákup v úvodní, veřejné sekci.

Dopravné

DPD

Doprava nadrozměrných předmětů

U zboží, které přesahuje rozměry běžné balíkové zásilky - např. tabule, flip-charty, projekční plátna, velké skartovače, apod. Doručení zpravidla do 3 pracovních dnů od odeslání z našeho skladu.

Doprava nadrozměrného zboží

V případě objednávky nadrozměrného zboží (např. lednička, pračka, sušička, sporák, TV nad 47", atp. Doručení zpravidla do 3 pracovních dnů od odeslání z našeho skladu.