O nás

Jsme česká společnost, která se již od roku 2005 intenzivně zabývá telemarketingem.

Od roku 2009 pomáháme řešit marketingové kampaně našich klientů. Díky nejmodernější technologii a dlouhodobě získávaným zkušenostem našeho callcentra zajišťujeme maximální kvalitu a efektivitu služeb v oblasti aktivního i pasivního telemarketingu, outsourcingu správy back office a veškeré komunikace v rámci zajištění komplexní péče o zákazníky. Máme široké portfolio zákazníků z oblasti  průmyslu, obchodu a služeb (mobilní operátoři, banky, průmyslové podniky, zásilkové obchody, media, atp.) Podrobnější informace zde

Vedle služeb telemarketingu provozujeme rovněž nákupní galerii e-shopů „Nákupko.cz“  s širokým sortimentem produktů určených pro firemní klienty, úřady místních samospráv a státních institucí, tedy velké zaměstnavatele, kteří upřednostňují nákupy s poskytnutým náhradním plněním.  

Jedná se o sortiment:

  • čisticí a hygienické potřeby, úklidové a sanitární prostředky,
  • kancelářské potřeby, kancelářská technika (stroje a vybavení), kancelářský nábytek,
  • počítače a příslušenství, výpočetní technika, 
  • elektrické spotřebiče, TV, audio – video technika, elektronika,
  • nářadí, nástroje

tedy sortiment univerzálně použitelný, který potřebují a musí nakupovat všechny firmy a instituce bez ohledu na obor podnikání a předměty jejich činnosti. Na prodej těchto produktů poskytujeme náhradní plnění.  

Naší výhodou je propojení telemarketingu s komplexními službami e-commerce.

Máme tak zajištěn ucelený prodejní systém od oslovení zákazníka, prodeje služeb a produktů, až po následnou péči o zákazníka, tzn. informační linky s následnými programy a akcemi pro stálé zákazníky, zákaznické karty, slevový a zákaznický program.

Naše společnost napomáhá v integraci osob se zdravotním hendikepem. Na pozicích telefonních operátorů a administrace e-shopů  zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením (cca 70 OZP z celkového počtu 85 zaměstnanců) a máme status chráněné dílny. Odběrem produktů a služeb z našich e-shopů si mohou naši zákazníci splnit povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vyplývající ze zákona o zaměstnanosti, tj. podmínky tzv. náhradního plnění.